Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. TARAFLAR

1.1. www.umraniyeziyafet.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten İstiklal Mah. Marmara Cad. No:69/A NO:2 Ümraniye / İstanbul adresinde mukim Ümraniye Ziyafet (Bundan böyle “Ümraniye Ziyafet” olarak anılacaktır).

1.2. www.umraniyeziyafet.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı ("Üye")

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu Sözleşme’nin konusu Ümraniye Ziyafet’nın sahip olduğu internet sitesi www.umraniyeziyafet.com’dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Üye, www.umraniyeziyafet.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, Ümraniye Ziyafet’nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, Ümraniye Ziyafet tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir.

3.3. Ümraniye Ziyafet kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda aydınlatma metni çerçevesinde üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. Ümraniye Ziyafet, üyenin www.umraniyeziyafet.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.4. Ümraniye Ziyafet, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Ümraniye Ziyafet’na tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Ümraniye Ziyafet web sitesi haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.5. Ümraniye Ziyafet, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Ümraniye Ziyafet web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

4. SÖZLEŞMENİN FESHİ

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Ümraniye Ziyafet tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Ümraniye Ziyafet üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. YÜRÜRLÜK

İşbu sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

SİTEMİZ SİPARİŞE KAPALIDIR.

FİYATLAR BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır